neljapäev, 26. märts 2015

YOGA HOUSE

Pärast Madise ja Margusega kohtumist sõitsime linnast vähe eemale, et natuke veel workaway raames miskit korda saata. Niisiis läksimegi ühele mehele appi joogakeskust ehitama.

Taimaa on turge täis. Ühel turul nägime, et nad müüvad söögiks selliseid sipelgamune.kärbseid hoiavad eemal selliste tiirutavate kilekottidega

Kaks korda käisime jões ujumas ka. Ülihea väga värskendav vesi!


kitseaastaIgahommikune ülesanne oli korjata öösel mahakukkunud lehti. Mõni oli päris pirakas. Ja mõni öö kukkus neid eriti palju alla. Kärude viisi tassisime neid ühte hunnikusse. Suurt lõket lõpuks ei teinudki, aga väikseid sai päris mitu.Suurt lõket ei tasunud ilma pärast teha. Päevad olid väga kuumad ja umbsed. Enamus asju saigi tehtud varahommikul. Öösel läks mõnusalt jahedaks.Üks hommik proovisime banaanipannkooke teha. Aga pann ei ole pannkoogipann.


imelik vili

Pildil on küll Maarja. Aga meie võõrustaja joogatreener Ma tegeleb ka tsirkusega. Ta valdab väga hästi poisid ja paneb üsna kerge vaevaga kätelseisus jalad lootose asendisse.Joogakeskusest polnud väga palju veel märgata. Ta projekt on alles algusjärgus. Meie projektiks sai valmistada taimetoiduaed. Tegime ikka koos aiaga, et taimed ära ei jookseks (tegelikult selle farmi ala peal jooksis ringi palju kanu ja tibusid ja kukkesid, kellele meeldib palju häält teha ja taimed ära tallata, seepärast ka see aiake).
natuke kirju pilt, aga Maarja tegi traadist sildi Vegetable garden  ja kaunistuseks erinevaid tähekesi kaa
mõni bambuste ühenduskoht tuli täitsa kenake
väravale tegime haagi ka
ja natuke värvi, et oleks lõbusam, haha!
Üks teine kord läksime teistsugusesse turgu, kus müüdi lisaks toidule ja riietele veel loomi ja taimi.
Korraldati ka kukevõistlusi.
Enamasti ringi sõitsime ühe vana motika ja külgkorviga. See osutus mõnikord natuke vaevaliseks ja aeglaseks. Üks kord saime Ma isa motika ka, siis läksime kaugele jõe äärde.


ostsime palju rohelisi ja taimseid asju, aga kahjuks kõik pakitakse mitmessemitmesse kilekotti:(
tegelikult pakitakse asju banaanilehtedesse ka, mis on meie arust superhea

Selline madu. Ta jäi natuke kinni puujuure alla ja siis sipelgad olid ta peal. Aga me ei julgenud teda väga katsuda ka. Autoteel nägime päev hiljem veel suuremat ja tumedamat!Meie tuba. See oli ühtede teiste vabatahtlike projekt. Õnneks vihma ei sadanud, kui me seal olime, sest päeval, mil lahkusime, sadas pool tundi vett taevast alla ja kogu "maja" oli seda täis!Sellised lendasid ringi ka.


Seest oli midagi sellist.Maarja tegi kanasulgedest ja muudest aias leiduvatest materjalidest sellise.
Ja siit seest sai teed:)
Teise jõeääres tegime natuke 'asju' ka.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar